2007-2008

Tabel nominal cu elevii care au obținut rezultate la olimpiade și concursuri școlare

Anul școlar 2007-2008

Nr. crt.

Numele și prenumele

Clasa

Premiul obținut

Disciplina

Profesor

sector

municipiu

faza națională

1.

Dinu Adina

XI F

I

I

M

biologie

Dan Dorina

2.

Ștefan Cătălina

XI C

II

I

M

biologie

Dan Dorina

3.

Vârban Ștefania

XI F

II

II

biologie

Dan Dorina

4.

Mocănița Mara

XI C

II

M

biologie

Dan Dorina

5.

Grasu Adela

IX E

II

III

biologie

Dan Dorina

6.

Petre Cristina

X B

II

II

biologie

Dan Dorina

7.

Crețu Alina

IX E

III

M

biologie

Dan Dorina

8.

Ionescu Andreea

IX E

III

biologie

Dan Dorina

9.

Paverman Laura

X B

III

III

biologie

Dan Dorina

10.

Loghin Mihaela

XI F

III

M

biologie

Dan Dorina

11.

Stroe Ana

XI F

III

M

biologie

Dan Dorina

12.

Vuzitas Alexis

XI C

III

biologie

Dan Dorina

13.

Oțelea Radu

XI F

M

biologie

Dan Dorina

14.

Alexe Diana

XI E

II

I

biologie

Georgescu Larisa

15.

Florea Mădălina

X F

III

II

biologie

Georgescu Larisa

16.

Schiau Bianca

X F

III

biologie

Georgescu Larisa

17.

Nenciu Georgiana

X C

I

fizică

Viorica Stănescu

18.

Voropanov Alexandru

X D

II

fizică

Andrei Petrescu

19.

Negoiţă Mădălina

X C

III

fizică

Viorica Stănescu

20.

Bărbulescu Dan

IX A

I

II

M

informatică

Condur Oana

21.

Ciorbaru Vicențiu

X D

I

I

informatică

Condur Oana,

Popa Simona

22.

Bobolea Dragoș

IX D

II

informatică

Dumitru Silviu

23.

Gâlceava Sofia

X E

II

informatică

Obreja Camelia

24.

Ferche Oana-Maria

XII D

I

informatică

Popa Simona

25.

Moldoveanu Georgiana

XI B

I

informatică

Condur Oana,

Dumitru Silviu

26.

Pripici Dan Alexandru

XI E

I

informatică

Amăriucăi Gabriela

27.

Stoicescu Daniela

XI B

I

informatică

Condur Oana,

Dumitru Silviu

28.

Chera Ioan

XII D

II

informatică

Popa Simona

29.

Stanciu Sorin

XII E

II

informatică

Popa Simona

30.

Alexandrescu Mihai

XI D

M

informatică

Popa Simona

31.

Bărbulescu Dan

IX A

I

Concursul „Infoeducație”

Condur Oana

32.

Ciorbaru Vicențiu

X D

I

Concursul „Infoeducație”

Condur Oana,

Popa Simona

33.

Cociorba Marius

X D

I

Concursul „Infoeducație”

Condur Oana,

Popa Simona

34.

Ungureanu Daniel

XI F

I

Concursul „Infoeducație”

Amăriucăi Gabriela

35.

Bărbulescu Dan

IX A

I

Concursul internațional „Infomatrix”

Condur Oana

36.

Daskalu Roxana

IX G

II

istorie

Colceru Emilian

37.

Neculai Florina Alina

IX F

II

istorie

Pascu Vasile

38.

Bușe Alexandru

IX C

II

istorie

Rieber Ioana

39.

Dănescu Serban

IX G

III

istorie

Colceru Emilian

40.

Singureanu Andrei

IX G

M

istorie

Colceru Emilian

41.

Soare Laura

X I

I

M

istorie

Colceru Emilian

42.

Stroe Diana Andreea

X L

II

istorie

Rieber Ioana

43.

Velicu Bogdan

X C

II

M

istorie

Pascu Vasile

44.

Constantinescu Cătălin

X I

II

III

istorie

Colceru Emilian

45.

Iordăchescu Andreea  

X L

II

II

istorie

Rieber Ioana

46.

Pițu Mihaela Nicoleta

X L

II

istorie

Rieber Ioana

47.

Tătar Georgiana

X C

III

M

istorie

Pascu Vasile

48.

Muntean Cătălina  

X L

III

II

istorie

Rieber Ioana

49.

Mănescu Ilinca Ioana

XI G

I

M

istorie

Mihăilescu Rodica

50.

Pajak Andrei

XI L

I

III

istorie

Colceru Emilian

51.

Sorescu Andrei

XI A

I

istorie

Colceru Emilian

52.

Leontescu Vlad

XI H

II

M

istorie

Pascu Vasile

53.

Ciobanu Daniela

XI L

III

III

istorie

Colceru Emilian

54.

Coșoveanu Cătălina

XI H

III

istorie

Pascu Vasile

55.

Mănescu Florina

XII L

II

istorie

Rieber Ioana

56.

Ionescu Diana Cătălina

XII L

II

istorie

Rieber Ioana

57.

Nuțu Oana

XII L

II

istorie

Rieber Ioana

58.

Buraş Diana

VA

M

lb. și lit. română

Suciu Raluca

59.

Rotaru Diana

VI A

II

M

lb. și lit. română

Mihăilă Constanţa

60.

Pioară Miruna

VI A

III

III

lb. și lit. română

Mihăilă Constanţa

61.

Ştirbu Elena

VI A

III

lb. și lit. română

Mihăilă Constanţa

62.

Popescu Gabriela

VI A

M

lb. și lit. română

Mihăilă Constanţa

63.

Stroiescu Andra

VI A

M

lb. și lit. română

Mihăilă Constanţa

64.

Marinescu Ruxandra

VI A

M

lb. și lit. română

Mihăilă Constanţa

65.

Caramihai Georgiana

VII A

III

lb. și lit. română

Neagoe Ionela

66.

Şelaru Diana

VII A

M

lb. și lit. română

Neagoe Ionela

67.

Sîrbu Filip

VIII A

III

M

lb. și lit. română

Roman Anca

68.

Popa Iulia Delia

IX A

II

lb. și lit. română

Suciu Raluca

69.

Prinose Elena Georgiana

IX A

III

lb. și lit. română

Suciu Raluca

70.

Grasu Adela

IXE

III

III

lb. și lit. română

Chiru Nicolae

71.

Catrinescu Ruxandra

IX I

III

lb. și lit. română

Stoica Dumitriţa

72.

Săftescu Raluca

X H

I

lb. și lit. română

Suciu Raluca

73.

Constantinescu Cătălin

X L

I

I

M

lb. și lit. română

Apostol Elena

74.

Iordăchescu Cristina

X L

M

lb. și lit. română

Stoica Dumitriţa

75.

Piţu Mihalea

X L

III

lb. și lit. română

Stoica Dumitriţa

76.

Stroe Diana

X L

III

lb. și lit. română

Stoica Dumitriţa

77.

Sorescu Andrei

XI A

III

lb. și lit. română

Paraipan Luminiţa

78.

Panait Ruxandra

XI D

M

lb. și lit. română

Suciu Raluca

79.

Ciobanu Daniela

XI L

I

lb. și lit. română

Scurtu Nicolae

80.

Pajak Andrei

XI I

III

lb. și lit. română

Scurtu Nicolae

81.

Răşanu Laura Livia

XII I

II

M

lb. și lit. română

Roman Anca

82.

Nenciu Georgiana, Grosu Alexandra, Gogoț Irina,  Georgescu Mihaela, Plaino Cătălina, Gavrilă Delia

X H

II

Concursul „Să-ți spun o poveste”, Festivalul Carte și Arte, ediția V

Roman Anca

83.

Bivolaru Iulia

IX D

I

III

M

limba franceză

Petre O.

84.

Ariciu Maria Iulia

IX E

II

limba franceză

Tănase Aurelia

85.

Becheru Nicoleta  

IX G

III

limba franceză

Bratu Doina

86.

Bobolocu Corina

IX C

M

M

limba franceză

Tănase Aurelia

87.

Popescu Diana  

X A

I

I

M

limba franceză

Veleanovici Roxana

88.

Popescu Ligia

X A

II

III

limba franceză

Veleanovici Roxana

89.

Gioarsă Alexandra

X L

III

M

limba franceză

Rusu Mădălina

90.

Petrea Cristina  

X I

M

limba franceză

Veleanovici Roxana

91.

Tănasă Simina  

X L

M

limba franceză

Rusu Mădălina

92.

Urzică Anamaria

X F

M

M

limba franceză

Stănculescu Ramona

93.

Cîmpeanu Diana  

X E

M

III

limba franceză

Petre O.

94.

Stratan Ioana  

X A

M

III

limba franceză

Veleanovici Roxana

95.

Tudorache Liliana

XI G

I

III

limba franceză

Petre O.

96.

Bivolaru Iulia

IX D

I

III

M

limba franceză

Petre O.

97.

Sertu Carmen

XI I

III

limba latină

Ionescu Monica

98.

Daskalu Roxana

IX G

M

II

logică și argumentare

Colec Gabriel

99.

Ciobanu Daniela

IX L

II

II

logică și argumentare

Șandru  Maria

100.

Neacșu Alexandra

X H

III

II

logică și argumentare

Radu Corina

101.

Ursulețu Adriana

XI I

I

sociologie

Radu Corina

102.

Marin Anda

XI L

II

sociologie

Roman Carmen

103.

Gheorghe Ana-Maria

X H

III

II

sociologie

Radu Corina

104.

Pârcălăbelu Larisa

X H

III

sociologie

Radu Corina

105.

Stancu Ionuț Daniel

XI B

I

economie

Radu Corina

106.

Gherghe Cristina

XI B

I

M

economie

Radu Corina

107.

Ionescu Ana Monica

XI G

M

economie

Radu Corina


Comments