Rezultatele la faza pe sector a olimpiadei de biologie

BUCURESTI, SECTOR 5


TABEL CU REZULTATELE PARTIALE LA FAZA PE SECTOR A OLIMPIADEI DE BIOLOGIE IN ORDINEA DESCRESCATOARE A PUNCTAJULUI


    CLASA A XI-A

                     
Nr.crt Numele, initiala tatalui si prenumele elevului Unitatea scolara Punctaj                 Profesor indrumator Premiu
1 Serban S. Victor C.N. "Gh. Lazar" 100 Dan Dorina Premiul I
2 Lazar S.G. Stefan C.N. "Gh. Lazar" 67 Dan Dorina Mentiune
3 Calin D. Cristiana L.T."I. Barbu" 38 Gheorghe Cristina  
4 Miu P. Irina L.T."I. Barbu" 33 Gheorghe Cristina  
5 Nachawati M.M.Sofian C.N. "Gh. Lazar" 33 Dan Dorina  
6 Batschi M. Andreea L.T."I. Barbu" absent Gheorghe Cristina  
7 Neata E. Iulian-Alexandru L.T."I. Barbu" absent Gheorghe Cristina  
8 Tache J. Raluca Elena L.T."I. Barbu" absent Gheorghe Cristina  



    CLASA A X-A


Nr.crt Numele, initiala tatalui si prenumele elevului Unitatea scolara Punctaj              Profesor indrumator Premiu
1 Apostol C. Carmen Valentina C.N. "Gh. Lazar" 96 Georgescu Larisa Premiul I
2 Pagu A. Ana C.N. "Gh. Lazar" 87 Dan Dorina Premiul II
3 Tripon M. Catalina Elena C.N. "Gh. Lazar" 81 Dan Dorina Premiul II
4 Becheanu G. Alina Violeta C.N. "Gh. Lazar" 80 Dan Dorina Premiul II
5 Boitan C. Maria Alexandra C.N. "Gh. Lazar" 80 Georgescu Larisa Premiul II
6 Mandrut M. Alexandru Mircea C.N. "Gh. Lazar" 78 Georgescu Larisa Premiul III
7 Buiac M. Andrei Vlad C.N. "Gh. Lazar" 74 Georgescu Larisa Premiul III
8 Alexe B. Vlad - Lexandru L.T. "D. Bolintineanu" 72 Baluta Gabriela Premiul III
9 Nica M. Rebecca Diana C.N. "Gh. Lazar" 68 Georgescu Larisa Mentiune
10 Craciuneanu D.G. Ioana C.N. "Gh. Lazar" 66 Georgescu Larisa Mentiune
11 Lupu D. Adina - Elena L.T. "D. Bolintineanu" 62 Baluta Gabriela Mentiune
12 Vremeş P. Olguţa-Mădălina L.T. "D. Bolintineanu" 55 Baluta Gabriela  
13 Morar P. Andreea Elena C.N. "Gh. Lazar" 52 Georgescu Larisa  
   



    CLASA A IX-A
                    

Nr.crt Numele, initiala tatalui si prenumele elevului Unitatea scolara Punctaj               Profesor indrumator Premiu
1 Nedelcu V. Ioana Ruxandra C.N. "Gh. Lazar" 97 Dan Dorina Premiul I
2 Paun M. Adrian Marius C.N. "Gh. Lazar" 97 Dan Dorina Premiul I
3 Creanga D. Andreea Catalina C.N. "Gh. Lazar" 96 Dan Dorina Premiul I
4 David I. Elisabeta C.N. "Gh. Lazar" 96 Dan Dorina Premiul I
5 Prisacariu E. Irina C.N. "Gh. Lazar" 93 Dan Dorina Premiul I
6 Cismaru C.O. Christiana C.N. "Gh. Lazar" 89 Dan Dorina Premiul II
7 Cocirlau I. Lavinia Diana Maria C.N. "Gh. Lazar" 88 Georgescu Larisa Premiul II
8 Coriu A. Catalina Antina C.N. "Gh. Lazar" 88 Dan Dorina Premiul II
9 Diculescu M. Rucsandra Ilinca C.N. "Gh. Lazar" 88 Dan Dorina Premiul II
10 Ciuciu G. Mihai Alexandru C.N. "Gh. Lazar" 86 Dan Dorina Premiul II
11 Moldoveanu A. Vlad Alexandru C.N. "Gh. Lazar" 86 Dan Dorina Premiul II
12 Nita S. Diana Simona C.N. "Gh. Lazar" 86 Dan Dorina Premiul II
13 Dumitru A. Catalina Stefania C.N. "Gh. Lazar" 77 Georgescu Larisa Premiul III
14 Zadorojnai A. Trina Andra C.N. "Gh. Lazar" 74 Dan Dorina Premiul III
15 Toma L. Stefan Valentin C.N. "Gh. Lazar" 56 Georgescu Larisa  
16 Dinca M. Mihai Gr. Sc. Ind. "D. Gusti" 53 Stan Cristina  
17 Onici P. Madalina Elena Gr. Sc. Ind. "D. Gusti" 45 Stan Cristina  


    CLASA A VII-A


Nr.crt Numele, initiala tatalui si prenumele elevului Unitatea scolara Punctaj               Profesor indrumator Premiu
1 Savaniu I.M. Ioana Scoala nr. 131 87 Grasu Alexandrina Dana Premiul II
2 Soare F.V. Cosmina-Adelina Scoala nr. 114 86 Bozeşan Lucreţia Premiul II
3 Ionescu D. Iulia Cristina Scoala nr. 150 84 Kodjabashija Corina Premiul II
4 Nachawati M.M. Raed C.N. "Gh. Lazar" 82 Bujor Iozefina Premiul II
5 Barbulescu FL. D. Maria C.N. "Gh. Lazar" 81 Bujor Iozefina Premiul II
6 Mihaita M. Antonia Izabela Scoala nr. 135 80 Giba Dorina Premiul II
7 Piersinaru B.  Alexandru Scoala nr. 280 80 Dascalu Luminita Premiul II
8 Bobe  B. Raluca Scoala nr. 139 79 Onuţ Vasilica Premiul III
9 Ghioc C.C. Rares Scoala nr. 146 78 Zarescu Ana Premiul III
10 Olteanu L. Laurenţiu-Andrei Scoala nr. 114 75 Bozeşan Lucreţia Premiul III
11 Mircea C. Andrei-Alexandru Scoala nr. 114 74 Bozeşan Lucreţia Premiul III
12 Bodnarescu C. Gabriela Scoala nr. 2 72 Marinescu Mihaela Premiul III
13 Dascalu F.A. Remus-Cristian Scoala nr. 146 72 Zarescu Ana Premiul III
14 Dulgheru F.V. Matei Scoala nr. 150 72 Kodjabashija Corina Premiul III
15 Lupu C.Andreea Scoala nr. 131 71 Grasu Alexandrina Dana Premiul III
16 Niţu F. Cătălina Scoala nr. 114 71 Bozeşan Lucreţia Premiul III
17 Cremeneanu M.I. Catalina Sabina Scoala nr. 146 70 Zarescu Ana Premiul III
18 Perdun A.V. Robert-Ilie Scoala nr. 146 70 Zarescu Ana Premiul III
19 Butaru G. Oana Andreea Scoala nr. 139 69 Popa Luminiţa Mentiune
20 Ionescu-Mihăiță E.R. Maria Amalia Scoala nr. 150 69 Kodjabashija Corina Mentiune
21 Marinescu D.  Ioana Maria Scoala nr. 280 69 Dascalu Luminita Mentiune
22 Micu A. Alexandru Cristian Scoala nr. 139 69 Onuţ Vasilica Mentiune
23 Stancu M. Maria - Diana L.T. "D. Bolintineanu" 69 Ciulacu Valeria Mentiune
24 Dumitru L.C. Maria Cristina Scoala nr. 280 68 Dascalu Luminita Mentiune
25 Tăureci D. F. Mihaela Mădălina Scoala nr. 139 68 Popa Luminiţa Mentiune
26 Stanciu O. Elena Scoala nr. 150 67 Martin Elena Mentiune
27 Ungureanu M.F. Andrei Florin Scoala nr. 139 67 Onuţ Vasilica Mentiune
28 Constantin D.L. Rares Scoala nr. 150 66 Martin Elena Mentiune
29 Pavel D.G. Ecaterina C.N. "Gh. Lazar" 66 Bujor Iozefina Mentiune
30 Dinescu C.S. Bogdan Nicolae Scoala nr. 280 65 Dascalu Luminita Mentiune
31 Pindaru S.V. Andreea L.T. "D. Bolintineanu" 64 Ciulacu Valeria Mentiune
32 Stanciu  M. Adrian  Mihai L.T. "D. Bolintineanu" 63 Rusan Luminiţa Mentiune
33 Stefan M. Antonia Scoala nr. 131 63 Stan Iuliana Mentiune
34 Ciobanu C. Andrei Gabriel Scoala nr. 103 62 Vasile Cristiana Mentiune
35 Florea G. Cosmin Gabriel Scoala nr. 280 62 Dascalu Luminita Mentiune
36 Iosif F.E. Adrian - Alin L.T. "D. Bolintineanu" 62 Ciulacu Valeria Mentiune
37 Bratosin P. Catalin-Robert Scoala nr. 146 61 Zarescu Ana Mentiune
38 Bucur M. Andrei- Marius Scoala nr. 146 61 Zarescu Ana Mentiune
39 Ghiară G. Ana-Maria Scoala nr. 114 61 Bozeşan Lucreţia Mentiune
40 Parvescu V.Ioana Scoala nr. 131 61 Grasu Alexandrina Dana Mentiune
41 Stan G. Mihail Scoala nr. 188 58 Buscoveanu Tatiana  
42 Corneciu T. Carmen Ioana Scoala nr. 135 57 Giba Dorina  
43 Raboj I. Gabriela Scoala nr. 131 57 Stan Iuliana  
44 Tilvar M. Adrian Scoala nr. 135 57 Giba Dorina  
45 Donescu A. Antonia Scoala nr. 188 56 Buscoveanu Tatiana  
46 Voicu E.C. Mihai Tudor Scoala nr. 103 56 Vasile Cristiana  
47 Dragan L. Cristina Marina Scoala nr. 130 55 Karban Mariana  
48 Marin C. Alexandra C.N. "Gh. Lazar" 54 Bujor Iozefina  
49 Stoica M. Francesca Scoala nr. 150 52 Kodjabashija Corina  
50 Nitu G.C Andrei Corneliu Scoala nr. 280 51 Stoicea Cristina  
51 Brihac M.V. Andreea - Denisa L.T. "D. Bolintineanu" 50 Rusan Luminiţa  
52 Calinoiu O. Antonia Georgiana Scoala nr. 135 50 Giba Dorina  
53 Pistol S. Alina Scoala nr. 188 48 Buscoveanu Tatiana  
54 Dolniceanu Gh. Andrei Ionut Scoala nr. 2 47 Marinescu Mihaela  
55 Tsiamanis K. Dimitrios C.N. "Gh. Lazar" 47 Bujor Iozefina  
56 Boangher V. Ana-Maria Cristina Scoala nr. 103 46 Vasile Cristiana  
57 Ciausu Gh. Elena Madalina                                             Scoala nr. 2 46 Marinescu Mihaela  
58 Agachi L. Andrea Scoala nr. 188 45 Buscoveanu Tatiana  
59 Stoian C. Maria Alexandra Scoala nr. 103 45 Vasile Cristiana  
60 Furtuna O. Octavia Scoala nr. 132 44 Martin Elena  
61 Rosu H. Maria Cristina Scoala nr. 150 42 Kodjabashija Corina  
62 Balan P. Florentina Camelia  Scoala nr. 2 39 Marinescu Mihaela  
63 Tiron V. Andreea Alexandra Scoala nr. 130 38 Karban Mariana  
64 Marinescu M. Mihai Daniel Scoala nr. 280 37 Stoicea Cristina  
65 Pietris M. Ioana Scoala nr. 132 32 Martin Elena  
66 Cutic C. Eugen Scoala nr. 135 absent Giba Dorina  
67 Filip O. Catalin Stefan Scoala nr. 128 absent Cofas Gabriela  
68 Grigorie V. Cristina Maria Scoala nr. 128 absent Cofas Gabriela  
69 Haralambie G. Cosmin Florin Scoala nr. 2 absent Marinescu Mihaela  
70 Mihai L. Alexandru Scoala nr. 128 absent Cofas Gabriela  
71 Mircescu O.F. Mihai Scoala nr. 132 absent Martin Elena  
72 Petre B. Adrian Antonio Scoala nr. 128 absent Cofas Gabriela  
73 Serban A. Alexandru Scoala nr. 132 absent Martin Elena  
74 Spanu B. Adeline Daniela Scoala nr. 128 absent Cofas Gabriela  
75 Tatu G. Iuliana Scoala nr. 188 absent Buscoveanu Tatiana  
76 Tutulan D. Ileana Scoala nr. 132 absent Martin Elena  




        
                Presedinte,                                                  Vicepresedinte,
                Profesor Sultana Chebici                               Prof. metodist Dorina Dan 
  
    

Comments